مرجع رزرو آنلاین اقامتگاه سیوان
میزبان شوید مجله سیوان
03537283264
info@civann.com

با میزبانی در سیوان کسب درآمد کنید

با عضویت در سیوان و ثبت اقامتگاه خود (ویلا،آپارتمان،خانه،سوئیت،بومگردی و هتل)
میتوانید به میزبان حرفه ای تبدیل شوید و درآمد بالایی داشته باشید.

ثبت رایگان اقامتگاه

چگونه میزبان سیوان شوید؟

عضویت رایگان در سیوان
تکمیل فرم ثبت رایگان اقامتگاه
بروزرسانی مرتب قیمت‌ها و پر و خالی بودن اقامتگاه در پروفایل میزبان
میهمان نوازی و ارائه خدمات با کیفیت به میهمان

چرا در سیوان میزبان شوید؟

ثبت اقامتگاه در سیوان ساده و سریع است. به طور کاملا رایگان ثبت نام کنید و اقامتگاه خود را ثبت کنید. پس از ثبت اقامتگاه، سیوان بدون معطلی موارد را بررسی می‌کند و در صورتی که اطلاعات وارده شما مشکلی نداشته باشد، اقامتگاه شما در سریع‌ترین زمان برای رزرو در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در صورتی که نیاز به اطلاعات و توضیحات بیشتری بود با شما تماس گرفته می‌شود.

پرداخت مطمئن و آسان

قیمت اقامتگاه توسط خود شما انتخاب خواهد شد. البته سیوان نیز در قیمت‌گذاری در کنار شما خواهد بود. قوانین لغو رزرو نیز توسط خود شما تعیین خواهد شد. مبلغ رزرو نیز پس از پذیرش میهمان از طریق شبکه بانکی به حساب ثبت شده شما واریز خواهد شد.

سیوان مفتخر است

۶۳۰ شب اقامت
تاکنون بیش از ۶۳۰ شب اقامت ثبت شده است.
250 میزبان
تاکنون بیش از 250 میزبان با سیوان همکاری داشته اند.
500 اقامتگاه فعال
هم اکنون 500 خانه فعال با سیوان همکاری دارد.

سؤالات متداول میزبانی

چگونه برای میزبان شدن راهنمایی می‌شوم؟

امکانات تعبیه شده در سایت به گونه ای طراحی شده است تا بتوانید تمام مراحل میزبانی را طی فرآیندی ساده و جذاب و با صرف زمانی اندک انجام دهید. با این وجود، ما از لحظه ثبت نام و ثبت اقامتگاه شما، تا عکاسی و تعیین قیمت اقامتگاه و آغاز میزبانی در کنارتان هستیم تا شما را در این مسیر هیجان انگیز راهنمایی کنیم.

چه کسانی می توانند اقامتگاهم را اجاره کنند؟

شما در کنار ثبت مشخصات و امکانات اقامتگاه خود، مواردی همچون قیمت و مقررات اقامتگاه را نیز تعیین می کنید و گردشگران می توانند با جستجو در وبسایت، اقامتگاه شما را مناسب نیاز خود یافته و با قبول مقررات آن، درخواستی را برای اجاره اقامتگاه در بازه زمانی مد نظر ارسال نمایند.

چگونه از دریافت درخواست رزرو مطلع شوم؟

برای سرعت بخشیدن به فرآیند پاسخگویی، پس از ثبت درخواست رزرو اقامتگاه توسط میهمان در وبسایت، این درخواست با بهره گیری از سامانه پیامکی سیوان به اطلاع میزبان مربوطه خواهد رسید تا در اسرع وقت از دریافت درخواست رزرو مطلع شده و با مراجعه به پروفایل خود در وبسایت سیوان، پاسخگوی درخواست میهمان خود باشد. هر گونه تغییری در وضعیت رزرو، به همین روش به اطلاع دو طرف خواهد رسید.

فرآیند تحویل اقامتگاه چگونه است؟

بعد از قبول درخواست رزرو توسط میزبان و پس از قطعی شدن رزرو اقامتگاه، سند رزرو قطعی حاوی اطلاعات کامل رزرو شامل نام و نام خانوادگی میزبان و میهمان، تعداد نفرات، تاریخ و ساعت ورود و خروج، جزئیات صورتحساب، آدرس دقیق اقامتگاه و شماره تماس میزبان و میهمان برای هر دوطرف ارسال می گردد. لذا میهمان قادر خواهد بود پیش از شروع سفر با میزبان تماس گرفته و هماهنگی های لازم برای تحویل گرفتن اقامتگاه را به انجام برساند و سپس با خیالی آسوده سفر خود را آغاز نماید.

درصورت ایجاد ناهماهنگی در رزرو و پرداخت، راه حل سیوان چیست؟

پشتیبانی مجموعه سیوان به صورت ۲۴ ساعته و آنلاین آماده رسیدگی به تمامی سوالات و مشکلات احتمالی است.

چگونه اجاره بهای رزرو را دریافت می کنم؟

کلیه مراحل دریافت و پرداخت در سیوان به صورت آنلاین و از طریق درگاه های مطمئن بانکی به انجام می رسد. در هنگام قطعی شدن رزرو، کل مبلغ اجاره بها توسط میهمان پرداخت می شود و روز بعد از ورود میهمان و تحویل اقامتگاه کل مبلغ اجاره پس از کسر کارمزد، به طور خودکار به حساب میزبان منتقل می شود.

چه تضمینی برای وارد نشدن خسارت به واحد اقامتی و وسایل وجود دارد؟

میزبان می تواند در هنگام پذیرش میهمانان و دادن کلید اقامتگاه، برای تضمین کارت شناسایی یکی از میهمانان را در اختیار داشته باشد. در نهایت و در آخرین روز نیز قبل از تحویل گرفتن اقامتگاه با اطمینان از سالم بودن اقامتگاه و وسایل آن، کارت شناسایی مسافر را به او باز گرداند.

کسب درآمدتو شروع کن
سیوانی شو

ثبت رایگان اقامتگاه