مرجع رزرو آنلاین اقامتگاه سیوان
میزبان شوید مجله سیوان
03537283264
info@civann.com

معنی سیوان

سیوان در زبان کردی به معنای نور کمی است که دور ماه وجود دارد. از ‌آنجا که سیوان کار خود را از منطقه کویری یزد آغاز کرده است و ماه نمادی از زیبایی های کویر به شمار می‌رود، این نام برای سامانه انتخاب شد.

این سامانه با سرلوحه قرار دادن شعار “ سیوان،سایبان سفر شما ”که بر گرفته از لغت سیوان به معنای سایبان و چادر می‌باشد موفق به ثبت اقامتگاه‌های مختلفی در سطح کشور شده است تا کلیه اقشار جامعه با هر توان مالی بتوانند سفر خوبی را تجربه کند.

سیوان | وبسایت مرجع اجاره اقامتگاه
سیوان | وبسایت مرجع اجاره اقامتگاه

سیوان برای مسافران

سیوان کسب و کاری است که مسافرین میتوانند با استفاده از آن به راحتی واحدهای موجود را جستجو کرده و با توجه به تعداد نفرات ، امکانات و بودجه مورد نظر خود واحد مناسب و با کیفیتی را پیدا کرده و آن را برای تاریخ مشخصی رزرو کنند. همچنین با توجه به اینکه واحدها در سیوان توسط مسافرین امتیازدهی میشوند، مسافرین میتوانند واحدهایی که سایر کاربران از آنها رضایت داشته اند را انتخاب نمایند. با سیوان دیگر نیاز نیست برای اجاره منزل یا ویلا به تابلو به دست هایی که در کنار جاده ها ایستادند و معلوم نیست واحدهایی با چه کیفیتی را به مسافرین ارائه میدهند اعتماد کنید.

سیوان برای میزبانان

با استفاده از سیوان میزبانان واحدهای اقامتی شامل هتل، بومگردی، ویلا، آپارتمان، سوییت و … میتوانند با ثبت ملک خود و اجاره آن کسب درآمد کنند. میزبانان می توانند با مشاوره های سیوان و مقایسه ملک خود با املاک مشابه به بهبود املاک خود بپردازند و از طریق این فعالیت ها به درآمد بیشتری دست پیدا کنند.

سیوان | وبسایت مرجع اجاره اقامتگاه
سیوان | وبسایت مرجع اجاره اقامتگاه

درباره سفر

امروزه بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی ترجیح می‌دهند سفر خود را به جای هتل های لوکس، در اقامتگاه های محلی و منازل شخصی مردم بگذرانند تا بتوانند علاوه بر آشنایی با مکان‌های دیدنی شهر، با فرهنگ و نحوه زندگی مردم آن شهر نیز آشنا شوند.
سیوان در گستره ایران پهناور، این امکان را فراهم آورده تا مسافران بتوانند با رزرو اقامتگاه‌های امن و مردمی که میزبان برگزیده ای در سطح ایران دارند، سفر خود را در کنار مردم آن شهر بگذرانند و همچنین از غذاهای محلی آن شهر استفاده کنند.